July 11, 2024
Uzņēmuma jaunumi
DelfinGroup Lietuvā atver vēl 2 Banknote filiāles
Latvijas fintech uzņēmums DelfinGroup, turpinot attīstību Lietuvas tirgū, Viļņā atvēris divas jaunas aprites ekonomikas koncepta Banknote filiāles, nodrošinot plašākam apmeklētāju lokam lombarda aizdevuma, mazlietotu un lietotu preču uzpirkšanas un pārdošanas pakalpojumus.
Viena no jaunatvērtajām Banknote filiālēm atrodas pilsētas centra aktīvā apkaimē, Kalvariju gatve 98, savukārt otra - Savanoriu prospektas 33.
DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš uzsver, ka, pusgadu pēc darbības uzsākšanas Lietuvā, uzņēmums novēro augošu pieprasījumu pēc piedāvātajiem pakalpojumiem.
"DelfinGroup uzkrātā pieredze Latvijas tirgū šobrīd dod neatsveramu bāzi straujai attīstībai arī kaimiņvalstī, līdz ar to likumsakarīgi strādājam pie Banknote tīkla paplašināšanas, tādejādi turpinot stiprināt savas tirgus pozīcijas. Mūsu mērķis ir piedāvāt Lietuvas iedzīvotājiem ērti sasniedzamas, mūsdienīgas un apmeklētājiem draudzīgas vietas, kur vienuviet var saņemt lombarda aizdevumu, kā arī nopirkt un pārdot lietotas, mazlietotas un jaunas preces. Esam stratēģiski izvēlējušies jaunu filiāļu lokācijas tā, lai tās būtu pieejamas arvien plašākam apmeklētāju lokam," informē D. Ādmīdiņš.
Līdz ar divu jauno filiāļu darbības uzsākšanu, Banknote tīkla pārklājums Lietuvā sasniedz 7 filiāles. Šobrīd Lietuvā un Latvijā darbojas arī aprites mazumtirdzniecības internetveikals ar vairāk nekā 55 000 lietotām un pārbaudītām precēm.
Uzņēmums sāks piedāvāt patēriņa aizdevumus
Šī gada jūlijā DelfinGroup meitas uzņēmums DelfinGroup LT UAB no Lietuvas Bankas ir saņēmis licenci patēriņa aizdevuma pakalpojuma sniegšanai. Līdz ar to papildus aizdevumiem pret ķīlu, DelfinGroup šī gada 3. ceturksnī Lietuvas tirgū sāks piedāvāt arī patēriņa aizdevuma pakalpojumus gan tiešsaistē, gan Banknote filiālēs.
Turpina D. Ādmīdiņš: "Arī Lietuvas tirgū strādājam pie pielāgotiem, saprotamiem un pieejamiem finanšu pakalpojumiem, kur būtiska loma ir ne tikai spēcīgiem digitālajiem risinājumiem, bet arī fiziskam filiāļu pārklājumam. Tieši tāpēc arī nākotnē redzam iespējas turpināt paplašināt Banknote ģeogrāfisko pārklājumu Lietuvā".
Par DelfinGroup
DelfinGroup ir licencēts Latvijas fintech uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada. DelfinGroup pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstams Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. DelfinGroup ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu.
Papildu informācija:
Linda Eltermane,
AS DelfinGroup sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālrunis: +371 28700457
E-pasts: [email protected]