Uz visiem jaunumiem

AS DelfinGroup aicina piedalīties vebinārā par 2022. gada 6 mēnešu finanšu rezultātiem

announcements_img

AS DelfinGroup aicina investorus, masu mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 15. augustā plkst. 14:00. Lai pievienotos vebināram, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot zemāk norādīto saiti.

 

Vebināru vadīs un uz jautājumiem atbildēs AS DelfinGroup valdes loceklis un finanšu direktors Aldis Umblejs un valdes locekle un komercdirektore Sanita Zitmane. Vebinārs notiks angļu valodā un tā ietvaros AS DelfinGroup pārstāvji prezentēs 2022. gada neauditētos 6 mēnešu finanšu rezultātus, kā arī informēs par aktualitātēm uzņēmumā. Pēc prezentācijas norisināsies jautājumu un atbilžu sesija.

 

Aicinām Jūsu jautājumus uzņēmumam iesūtīt līdz 14. augustam uz e-pastu: [email protected] vai uzdot tos reģistrācijas saitē zemāk.

 

Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties šeit. Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite uz vebināru un informācija par pieslēgšanos vebināram.

 

Pieraksties DelfinGroup jaunumiem šeit.

 

Par AS DelfinGroup

 

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu un mazlietotu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. AS DelfinGroup vairāk nekā 300 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400’000. AS DelfinGroup kopš 2014.gada ir pazīstams Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ik ceturkšņa dividenžu izmaksu. 2021. gadā uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 43 miljonus eiro, EBITDA bija 10,2 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem par dividendēm sasniedza 5,2 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.


Papildu informācija:

 

Aldis Umblejs

AS DelfinGroup finanšu direktors

Tālr.: +371 26189988

E-pasts: [email protected]

Uz visiem jaunumiem