Par DelfinGroup

DelfinGroup ir Latvijas finanšu tehnoloģiju (fintech) uzņēmums, kas piedāvā pieejamus, vienkāršus un uz klientiem vērstus finanšu un lombardu pakalpojumus.

Vēsture

2022

Banknote interneta veikala atjaunošana

DelfinGroup atklāj atjaunoto interneta veikalu lietotu un pārbaudītu preču tirdzniecībai – veikals.banknote.lv. Tas ir lielākais aprites ekonomikas interneta veikals ar pārbaudītām lietotām, mazlietotām un jaunām precēm ne vien Latvijā, bet arī visas Baltijas mērogā.

2021

SĀKOTNĒJAIS PUBLISKAIS PIEDĀVĀJUMS

DelfinGroup sākotnējais publiskais piedāvājums (IPO) veiksmīgi noslēdzās 14. oktobrī. IPO piedalījās 5927 investori, un uzņēmums piesaistīja 8,09 miljonus eiro. 2021. gada 19. oktobrī Nasdaq Riga nolēma kotēt DelfinGroup akcijas Baltijas Oficiālajā sarakstā (Baltic Main List) no 2021. gada 20. oktobra.

Reorganizācija uz akciju sabiedrību

DelfinGroup maina savu korporatīvo struktūru uz akciju sabiedrību. Reorganizācijas mērķis ir vēl vairāk palielināt uzņēmuma pārredzamību un spēju piesaistīt ārējo finansējumu.

2020

Nomaksas produkta izmēģinājuma versija

Tiek izstrādāts jauns finanšu produkts, lai iekļūtu Latvijas līzinga un pirkumu finansēšanas tirgos. Produkts ļauj klientiem pilnveidot iepirkšanās pieredzi, vienlaikus to vienkāršojot. 

2019

Korporatīvās identitātes maiņa uz DelfinGroup

Jaunā korporatīvā identitāte ievieš ne tikai jaunu nosaukumu, bet arī pavisam jaunu vīziju, misiju un atjauninātas vērtības.

2018

Jauna zīmola izveide: VIZIA

VIZIA ir moderns finanšu pakalpojumu sniedzējs, kas specializējas viegli saprotamos un ātros patēriņa aizdevumos gan mazām, gan lielām dzīves situācijām. VIZIA darbojas tiešsaistes vidē.

Banknote interneta veikala atvēršana

Interneta veikals darbojas kā papildu kanāls preču pārdošanai, ievērojami palielinot potenciālo klientu loku.

veikals.banknote.lv

2017

Pakalpojumu sniegšana tiešsaistē

Banknote atklāj jaunu mājaslapu, kas ļauj klientiem saņemt tiešsaistes pakalpojumus.

ISO sertifikācija

Uzņēmums iegūst Bureau Veritas ISO 9001 un ISO 50001 sertifikātus, kas apliecina iekšējo procesu un kontroles kvalitāti.

2015

Zīmola maiņa

Lombards24.lv tiek pārveidots par Banknote – klientiem draudzīgu zīmolu, kas piedāvā klientiem plašu finanšu pakalpojumu klāstu.

Rīgas Pilsētas Lombarda iegāde

Rīgas pilsētas lombards ir vecākais lombards Latvijā, kas savu darbību uzsācis 1802. gadā.

Lombarda iegāde uzlaboja ExpressCredit tirgus līdera pozīciju un paplašināja klientu bāzi, ko gadsimtu gaitā bija attīstījis Rīgas Pilsētas Lombards.

2013

Emitētas nodrošinātās obligācijas

2013. gada beigās tika emitētas obligācijas 8,5 miljonu eiro apmērā: 5 miljoni eiro nodrošinātās obligācijas un 3,5 miljoni eiro nenodrošinātās obligācijas.

Sekojoši, 2014. gadā obligācijas tika kotētas Nasdaq Baltijas fondu biržas regulētajā sarakstā Riga First North.

2011

Ieviesti patēriņa aizdevumi

Filiāļu tīklā uzsākta patēriņa aizdevumu izsniegšana, kas ļauj klientiem pieteikties un saņemt lielākus aizdevumus.

2010

Atvērts piecdesmitais lombards

Katra filiāle vidēji sešu mēnešu darbības laikā sasniedz bezzaudējuma punktu. Filiāļu tīkls aptver 15 Latvijas pilsētas.

2009

Atvērts pirmais lombards

Pirmais lombards tika atvērts Rīgas centrā, Dzirnavu ielā 119. Filiāle joprojām darbojas.