Uz visiem jaunumiem

AS DelfinGroup saglabā pozīciju starp iekārojamākajiem darba devējiem Latvijā

announcements_img

AS DelfinGroup atkārtoti ir vienīgais nebanku kreditēšanas uzņēmums, kas iekļauts CV-Online Latvia veidotajā iekārojamāko darba devēju Latvijā kategorijā TOP darba devējs - top of mind (pirmais, kas nāk prātā). Šogad sāncensība bija īpaši saspringta un 880 uzņēmumu konkurencē AS DelfinGroup izdevies iegūt 29.vietu un iekļūt TOP50.

 

“AS DelfinGroup mērķtiecīgi pilnveido personāla politiku, darba vidi un īsteno dažādas aktivitātes, rūpējoties par strādājošo labbūtību, izaugsmes potenciāla iespējām un apmierinātību. Mums rūp katrs mūsu darbinieks un viņu labbūtība ir starp uzņēmuma prioritātēm, tādēļ esam gandarīti būt starp TOP50 iekārojamākajiem darba devējiem, ko veido Latvijas iedzīvotāju balsojums,” uzsver AS DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš.

 

Stiprinot uzņēmuma ilgtspēju caur darbinieku attīstību, izveidota iekšējā apmācību sistēma, kur ikvienam ir iespēja pilnveidot profesionālās kompetences un iemaņas. Mācības pamatā veido paši uzņēmuma darbinieki, kas ikdienā strādā dažādās struktūrvienībās un ir kompetenti un gatavi savā pieredzē dalīties ar citiem – sākot no mentoringa jaunajiem darbiniekiem līdz meistarklasēm prasmju pilnveidošanai. Pēc vajadzības tiek piesaistīti arī jomas eksperti ārpus uzņēmuma. Iekšējā apmācību sistēma piedāvā dažādu formu apmācības un pilnveides programmas, tādējādi katra struktūrvienība un darbinieks var izvēlēties tieši sev atbilstošāko.

 

Ilgtermiņa motivācijas programmas ietvaros izveidota akciju opciju programmu, kura darbiniekiem sniedz iespēju kļūt par uzņēmuma akcionāriem un papildus nopelnīt līdz ar uzņēmuma vērtības pieaugumu nākotnē. Latvijā šāda veida darbinieku motivācijas prakse ir jaunievedums, bet tā ir ierasta prakse daudzos attīstīto valstu uzņēmumos.

 

AS DelfinGroup viens no būtiskākajiem attīstības virzieniem ir darbinieku labbūtības veicināšana. Uzņēmums sniedz iespēju darbiniekiem, kam to ļauj darba pienākumu specifika, pielāgot darba izpildes formu atbilstoši savam dzīves ritmam, apstākļiem un vērtībām - izvēlēties sev piemērotāko darba laiku, kas var būt fiksēts vai elastīgs, kā arī strādāt birojā, hibrīdformā vai attālināti, tai skaitā periodiski līdz pat trīs mēnešiem gadā strādājot arī ārpus Latvijas. Tāpat tiek organizētas informatīvas lekcijas par dažādiem labbūtības veicināšanas jautājumiem.

 

Par AS DelfinGroup

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu un mazlietotu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. AS DelfinGroup vairāk nekā 270 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400’000. AS DelfinGroup kopš 2014.gada ir pazīstams Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ik ceturkšņa dividenžu izmaksu. 2021. gadā uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 43 miljonus eiro, EBITDA bija 10,2 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem par dividendēm sasniedza 5,2 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

 

Par TOP darba devējs

Latvijā TOP darba devējs pētījumu jau 11 gadu veido vadošais personāla atlases pakalpojumu uzņēmums CV-Online Latvia. Tā galvenais mērķis ir palīdzēt darba devējiem identificēt savu pozīciju darba tirgū no darbinieku un kandidātu pieredzes skatpunkta, un veicināt uzņēmumu kā darba devēju izaugsmi. Savukārt darba ņēmējiem tas dod iespēju piedalīties darba tirgus attīstībā gan izvērtējot tirgū darbojošos darba devējus, gan esot sava uzņēmuma darba devēja tēla vēstnešiem. Gadu gaitā CV-Online Latvia īstenotais labāko darba devēju tops ir kļuvis par noderīgu informatīvu avotu darba ņēmējiem savas nākamās darbavietas izvēlē un turpmākās karjeras plānošanā.

 

Papildu informācija:

Evita Verveiko,
AS DelfinGroup korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tālrunis: +371 29495507
E-pasts: [email protected]

Uz visiem jaunumiem