Uz visiem jaunumiem

AS DelfinGroup ziedos 100 000 eiro Ukrainas atbalstam un aicina arī citus uzņēmumus aktīvi atbalstīt karā cietušos

AS DelfinGroup ar 100 000 eiro ziedojumu ir nolēmis aktīvi atbalstīs karā cietušos Ukrainas iedzīvotājus. Uzņēmums naudu ziedos divām Ukrainas atbalsta iniciatīvām: 70 000 eiro tiks ziedoti tehnoloģiju uzņēmumu uzsāktās kustības Uzņēmēji mieram ietvaros, bet 30 000 eiro Ziedot.lv iniciatīvai Ukrainas cilvēkiem.

 

AS DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš: “Kara izraisīšanai ir noziedzīga rīcība, kas tikai vairo ciešanas un nevienlīdzību. Tam nav nekāda attaisnojuma. Diemžēl mēs ar savu lēmumu nevaram apturēt pašu karu, tomēr mūsu spēkos ir mazināt ciešanas un palīdzēt karā cietušajiem cilvēkiem. Jo ātrāk palīdzība nonāks pie Ukrainas iedzīvotājiem, jo vairāk cilvēku mums var izdoties glābt. Tāpēc aicinām arī citus Latvijas uzņēmumus aktīvi iesaistīties un palīdzēt gan Ukrainas karadarbībā cietušajiem, gan arī karavīriem un brīvprātīgajiem, kas šobrīd ziedo savas dzīvības, lai nosargātu savu valsti. Šobrīd visa civilizētā pasaule solidarizējas ar Ukrainu, lai palīdzētu ukraiņiem nosargāt savu brīvību. Mēs nedrīkstam būt neizlēmīgi un palikt malā. Ir jārīkojas un jāpalīdz!”

 

Lai palīdzētu Ukrainai cīnīties pret Krievijas agresiju Latvijas tehnoloģiju uzņēmēji ir izveidojuši kustību Uzņēmēji mieram un uzsākuši īpašu ziedošanas kampaņu ar mērķi tuvākajās dienās savākt 5 miljonu eiro atbalstu Ukrainai. Uzsāktā atbalsta iniciatīva radīta, apvienojot spēkus ar Aizsardzības ministriju un Ukrainas vēstniecību Latvijā, kā arī ar Latvijas NVO un humanitārās starptautiskās palīdzības organizācijām, platformu Ziedot.lv un citiem, veidojot visaptverošu un koordinētu atbalsta tīklu, kas spēj sniegt tieši tādu atbalstu, kāds ir nepieciešams karadarbības skartajiem Ukrainas iedzīvotājiem.

 

Uzņēmēji mieram pārstāve Ieva Driksna: “Mums ir patiess prieks, ka uzņēmēju apvienībai pievienojas AS DelfinGroup ar savu ieguldījumu, kas tagad ir ļoti būtisks, lai varam operatīvi un mērķtiecīgi reaģēt, sniedzot atbalstu, kur tas visvairāk ir vajadzīgs. "

 

Par AS DelfinGroup

 

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā aizdevumus privātpersonām, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu un mazlietotu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē.

 

Papildu informācija:
Aldis Umblejs,
AS DelfinGroup finanšu direktors
Tālr.: +371 26189988
E-pasts: [email protected]

Uz visiem jaunumiem