Uz visiem jaunumiem

DelfinGroup aicina piedalīties vebinārā par 2022. gada 12 mēnešu finanšu rezultātiem

announcements_img

DelfinGroup aicina investorus, masu mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 1. martā plkst. 11:00. Lai pievienotos vebināram, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot zemāk norādīto saiti.

 

Vebināru vadīs DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš un valdes loceklis un finanšu direktors Aldis Umblejs. Vebinārs notiks angļu valodā, un tā ietvaros DelfinGroup pārstāvji prezentēs 2022. gada neauditētos 12 mēnešu finanšu rezultātus, kā arī informēs par aktualitātēm uzņēmumā. Pēc prezentācijas norisināsies jautājumu un atbilžu sesija.

 

Aicinām Jūsu jautājumus uzņēmumam iesūtīt līdz 28. februārim uz e-pastu: [email protected] vai uzdot tos reģistrācijas saitē zemāk.

 

Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties šeit: https://nasdaq.zoom.us/webinar/register/. Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite uz vebināru un informācija par pieslēgšanos vebināram.

 

Pieraksties DelfinGroup jaunumiem šeit.

 

Par AS DelfinGroup

 

DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. DelfinGroup vairāk nekā 300 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400 000. DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstama Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. 2022. gada pirmajos deviņos mēnešos uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 59,7 miljonus eiro, EBITDA bija 9,3 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem par dividendēm sasniedza 5,4 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

 

Papildu informācija:
Aldis Umblejs
AS DelfinGroup finanšu direktors
Tālr.: +371 26189988
E-pasts:[email protected]

Uz visiem jaunumiem