Uz visiem jaunumiem

DelfinGroup dividendēs izmaksās vairāk nekā 833 tūkstošus eiro

announcements_img

Finanšu koncerns DelfinGroup dividendēs no 2022. gada trešajā ceturksnī gūtās peļņas izmaksās 833 880,53 eiro jeb 0,0184 eiro par akciju, nolemts 9. decembra ārkārtas akcionāru sapulcē. Uzņēmums 2022. gadā, neskaitot plānoto maksājumu par trešo ceturksni, jau ir izmaksājis dividendes piecas reizes gandrīz 4,6 miljonu eiro apmērā jeb 0,1013 EUR uz akciju, kas akcionāriem nodrošina stabilu ienesīgumu.

 

Par dividenžu ex-datumu trešā ceturkšņa dividenžu saņemšanai ir noteikts 2022. gada 22. decembris. Tas nozīmē, ka dividendes tiks izmaksātas par tām akcijām, kas iegādātas līdz 21. decembrim ieskaitot. Savukārt dividenžu izmaksa plānota 27. decembrī.

 

"Esam noslēguši kārtējo veiksmīgo ceturksni, kad DelfinGroup ir izpildījis izvirzītos izaugsmes rādītājus, un par kuru uzņēmuma akcionāri saņems dividendes. Pateicoties pastāvīgam pieprasījumam pēc mūsu pakalpojumiem gan privātpersonu aizdevumu, gan aprites ekonomikas segmentā, jūtamies pārliecinoši arī tagad. Līdz ar to, arī šajos neskaidrajos laikos nodrošinām un turpināsim nodrošināt saviem akcionāriem regulāras dividenžu izmaksas," informē DelfinGroup valdes loceklis Aldis Umblejs.

 

Jau vēstīts, ka DelfinGroup 2022. gada trešajā ceturksnī turpināja uzrādīt stabilus izaugsmes rādītājus visos biznesa virzienos. Tostarp uzņēmuma ieņēmumi trešajā ceturksnī salīdzinot ar pērnā gada trešā ceturkšņa rādītājiem palielinājās par 48%, sasniedzot 9,6 miljonus eiro. Peļņa pirms nodokļiem palielinājās par 49%, sasniedzot 1,8 miljonus eiro, bet kredītportfelis kopš gada sākuma palielinājās par 39%, sasniedzot 59,7 miljonus eiro.

 

Plašāk par DelfinGroup finanšu rezultātiem iespējams iepazīties uzņēmuma mājaslapā www.delfingroup.lv vai biržas Nasdaq Riga mājaslapā https://nasdaqbaltic.com/lv/.

 

Par AS DelfinGroup

 

DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. DelfinGroup vairāk nekā 300 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400 000. DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstama Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. 2022. gada pirmajos deviņos mēnešos uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 59,7 miljonus eiro, EBITDA bija 9,3 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem sasniedza 5,4 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

 

Papildu informācija:

 

Aldis Umblejs,
AS DelfinGroup finanšu direktors
Tālrunis: +371 26189988
E-pasts: [email protected]

Uz visiem jaunumiem