Uz visiem jaunumiem

DelfinGroup kļūst par raidījuma Mediāna ģenerālsponsoru

announcements_img

Latvijas fintech uzņēmums DelfinGroup kļuvis par biznesa, finanšu un ekonomikas raidījuma Mediāna ģenerālsponsoru. Abi partneri ir vienojušies par sadarbību, apvienojot resursus un idejas, lai veicinātu sabiedrības informētību par uzņēmējdarbības un finanšu vidi. 

 

"Ar DelfinGroup sadarbojamies jau vairākas sezonas un tāpēc esmu jo īpaši iepriecināts par viņu lēmumu atbalstīt Mediānu tās ceturtajā sezonā. Ģenerālsponsora statuss nozīmē to, ka DelfinGroup mums palīdzēs realizēt tās ilgi lolotās ieceres, par kurām esam sapņojuši jau sen. Piemēram, iziešanu Baltijas mērogā un savas mājas lapas izveidi. Man ir svarīgi tas, ka mums ar DelfinGroup saskan biznesa un arī dzīves uztveres vērtības. Mēs esam par vienu kursu Latvijas tautsaimniecības attīstībā. Vienmēr esmu uzskatījis, ka tādiem partneriem ir jāsadarbojas, lai palīdzētu Latvijai attīstīties," saka Kristaps Pētersons, raidījuma Mediāna autors un producents. 

 

Didzis Ādmīdiņš, DelfinGroup valdes priekšsēdētājs saka: "Mēs novērtējam rezultātus, kurus raidījums Mediāna ir sasniedzis trīs sezonu laikā. DelfinGroup, kā biržā kotēts uzņēmums, vienmēr ir iestājies par attīstītu biznesa vidi un kapitāla tirgu, tāpēc mūsu atbalsts raidījumam ir loģisks solis šī mērķa sasniegšanā. Es novēlu raidījumam panākumus arī ceturtajā sezonā". 

 

Mediāna ir Baltijas līmeņa uzņēmējdarbības, finanšu un ekonomikas raidījums, kurā dažādu jomu eksperti dalās savās domās par Baltijas ekonomikas norisēsm, kapitāla tirgus aktualitātēm un biznesa jaunumiem. Ceturtās sezonas sākuma datums ir 2024. gada 16. septembris. 

 

Par DelfinGroup 

DelfinGroup ir licencēts Latvijas fintech uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada. DelfinGroup pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs Latvijā un Lietuvā, kā arī tiešsaistē. DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstams Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. DelfinGroup ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu.  

 

Par Mediāna 

Mediāna ir Latvijā pagaidām vienīgais regulārais TV raidījums par ekonomiku, uzņēmējdarbību un finansēm. Tā autors Kristaps Pētersons ik nedēļu stundas garumā sabiedrību iepazīstina ar būtiskākajiem notikumiem un papildina tos ar saviem komentāriem. Pirmo reizi "Mediāna" ēterā izskanēja 2022. gada 3. februārī. To var redzēt TV4 pirmdienās, 21:30, kā arī YouTube kanālā @BalticEconomics un klausīties Spotify.   

 

Papildu informācija: 

Linda Eltermane

AS DelfinGroup sabiedrisko attiecību vadītāja 

Tālrunis: +371 28700457 

E-pasts: [email protected] 

Uz visiem jaunumiem