Uz visiem jaunumiem

DelfinGroup paplašina finanšu pakalpojumu pieejamību Olainē

announcements_img

Latvijas finanšu nozares koncerns AS DelfinGroup ir atvēris jaunu lombardu tīkla Banknote filiāli Olainē, Zemgales iela 37. Modernā un komfortablā filiāle iezīmē šī gada lombardu tīkla Banknote attīstības virzienu, kas turpināsies ar jauna koncepta izveidi un vairāku filiāļu modernizāciju. Filiāļu tīkla pārklājumu ziņā Banknote ir līderis Latvijā ar kopumā 93 filiālēm dažādos reģionos.

 

AS DelfinGroup biznesa attīstības mērķis ir apvienot zaļo domāšanu un ekonomisko izdevīgumu, un veicināt izpratni par aprites ekonomikas ieguvumiem – taupīgu resursu izmantošanu un lietu atkārtotu lietošanu, kas vienlaikus ir gan neatsverams vides, gan personīgais finanšu ieguvums.

 

“Sabiedrībā nostiprinās pārliecība par aprites ekonomikas ieguvumiem, un aizvien nozīmīgāku lomu iegūst tieši mazlietotu un lietotu preču pirkšanas un pārdošanas procesu ērtums – uz to arī klientu apkalpošanas attīstībā koncentrēsimies. Viens no Banknote filiāļu tīkla attīstības mērķiem ir finansiāli iekļaujošākas sabiedrības veidošana visā Latvijas teritorijā. Fiziskā pakalpojumu sasniedzamība ir aktuāla visā Latvijā, īpaši vecāka gadagājuma cilvēkiem, kā arī tiem, kuri ikdienā neizmanto internetu. Cilvēkiem ir nepieciešama vieta, kur atnākt un saņemt saprotamus un izdevīgus pakalpojumus,” stāsta AS DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš.

 

Jaunās filiāles telpas atrodas Olaines centrā, Zemgales iela 37, kur tās ir viegli pieejamas gan gājējiem, gan arī tiem, kas pārvietojas ar automašīnu, padomāts arī par telpu ērtu pieejamību klientiem ar kustību traucējumiem. Plašās telpas ļauj ievērojami palielināt piedāvāto preču daudzumu un sortimentu, sasniedzot vēl plašāka klientu loka vajadzības. Jaunās telpas AS DelfinGroup iegādājās 2021. gada nogalē un veica vērienīgu pārbūvi, pielāgojot tās filiāles vajadzībām, kā arī daļu platības nododot īrei citiem pakalpojumu sniedzējiem.

 

Rūpējoties par finanšu pakalpojumu ērtu pieejamību visām klientu grupām atbilstoši to ieradumiem un vajadzībām, jaunajā filiālē bez preču tirdzniecības būs pieejami arī lombarda aizdevumi, patēriņa aizdevumi un preču tirdzniecība uz nomaksu.

 

Ar augstu atbildību pret klientu uzticību, izvēloties iepirkties lombardu tīkla Banknote filiālēs un internetveikalā, AS DelfinGroup nodrošina, ka visas preces pirms nonākšanas tirdzniecībā tiek rūpīgi pārbaudītas, sakoptas un nepieciešamības gadījumā atjaunotas – un pieejamas par ievērojami zemāku cenu nekā jaunas. Atkārtota preču izmantošana ir ļoti efektīvs veids, kā mazināt nevajadzīgu patēriņu un pārmērīgu dabas resursu izmantošanu, kā arī palīdz cilvēkiem ietaupīt un efektīvāk rīkoties ar saviem finanšu resursiem.

 

Par AS DelfinGroup

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu un mazlietotu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. AS DelfinGroup vairāk nekā 270 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400 000. AS DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstama Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. 2021. gadā uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 43 miljonus eiro, EBITDA bija 10,2 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem par dividendēm sasniedza 5,2 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

 

Papildu informācija:

Evita Verveiko,
AS DelfinGroup korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tālrunis: +371 29495507
E-pasts: [email protected]

Uz visiem jaunumiem