Uz visiem jaunumiem

DelfinGroup uzsāk Latvijai unikālu programmu un piešķir darbiniekiem uzņēmuma akciju opcijas

announcements_img

Latvijas FinTech uzņēmums DelfinGroup ilgtermiņa motivācijas programmas ietvaros izveidoja personāla opciju programmu, kuru apstiprināja uzņēmuma akcionāri ar mērķi veicināt darbinieku piederības sajūtu uzņēmumam. Programmas ietvaros kopumā tiks emitētas 450 tūkstoši uzņēmuma akciju.

 

Didzis Ādmīdiņš, DelfinGroup valdes priekšsēdētājs: "DelfinGroup novērtē ikviena darbinieka ieguldījumu uzņēmuma attīstībā, tāpēc sniedzam iespēju personāla opciju programmā brīvprātīgi piedalīties visos amata līmeņos nodarbinātajiem, kuri nostrādājuši uzņēmumā vismaz 12 mēnešus. Tagad mūsu darbiniekiem papildu darba algai būs iespēja pelnīt līdz ar uzņēmuma attīstību. Iespēja kļūt par uzņēmuma līdzīpašniekiem, cerams, vēl vairāk saliedēs komandu un radīs lielāku iesaisti kopīgu mērķu sasniegšanai! Manuprāt, tā arī ir lieliska motivācija talantīgiem speciālistiem uzsākt darba gaitas DelfinGroup, jo arī jaunie darbinieki pēc nostrādātā gada kvalificēsies opciju saņemšanai."

 

"Jāmin, ka Latvijā šāda veida darbinieku motivācijas veids ir jaunievedums, taču tā ir ierasta prakse daudzos attīstīto valstu uzņēmumos. Mēs esam gatavi rādīt priekšzīmi un kļūt par pamudinājumu citiem biržā kotētiem Latvijas uzņēmumiem. Nevaru nepieminēt, ka, piešķirot opcijas darbiniekiem, mēs palielināsim arī aktivitāti kapitāla tirgos, iesaistot daudz jaunu investoru, kuri potenciāli veiks citus ieguldījumus,"stāsta D. Ādmīdiņš.

 

Agris Evertovskis, DelfinGroup dibinātājs, akcionārs un padomes priekšsēdētājs: "Man ir gandarījums, ka uzņēmums ir pildījis savu solījumu, un tagad DelfinGroup darbiniekiem būs iespēja personīgi iejusties "akcionāra kurpēs". Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 darbinieki visā Latvijā, un lielākai daļai dalība personāla opciju programmā būs pirmā saskarsme un pieredze ar vērtspapīriem. Tāpēc šobrīd tiek veikts arī apjomīgs skaidrojošais darbs, lai DelfinGroup darbinieki gūtu padziļinātu izpratni par ieguldījumu veikšanu vērtspapīros un kapitāla tirgu kopumā. Es ticu, ka iespēja kļūt par uzņēmuma līdzīpašniekiem papildus saliedēs un pozitīvi motivēs gan jau esošo komandu, gan arī iedvesmos jaunus talantus nākt strādāt tieši uz DelfinGroup!"

 

Personāla opcijas ir tiesības uzņēmuma darbiniekiem iegādāties DelfinGroup akcijas par noteiktu cenu. Pēc opciju konvertācijas, darbiniekiem būs iespēja pelnīt papildu līdzekļus līdz ar uzņēmuma attīstību. DelfinGroup darbinieki, tāpat kā citi uzņēmuma akcionāri, katru ceturksni saņems dividendes atbilstoši DelfinGroup dividenžu politikai. Tā paredz, ka akcionāriem dividendēs ik ceturksni tiek izmaksāti līdz 50% no uzņēmuma peļņas.

 

Par DelfinGroup

 

DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. DelfinGroup vairāk nekā 300 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400 000. DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstama Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. 2022. gada pirmajos deviņos mēnešos uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 59,7 miljonus eiro, EBITDA bija 9,3 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem sasniedza 5,4 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

 

Papildu informācija:

 

Linda Eltermane,
AS DelfinGroup sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālrunis: +371 28700457
E-pasts: [email protected]

Uz visiem jaunumiem