Uz visiem jaunumiem

Eksperts: uzņēmēji pārāk strauji ir slēguši klātienes filiāles reģionos

announcements_img

Ar mērķi veicināt aprites ekonomikas principu nostiprināšanu tirdzniecībā, Latvijas fintech uzņēmums DelfinGroup turpina pilnveidot aprites ekonomikas tirdzniecības tīklu Banknote, tā filiāļu rekonstrukcijā un pilnveidē investējot vairāk nekā 127 000 eiro. Vienlaikus uzņēmums norāda, ka filiāļu tīkla attīstību veicina arī sabiedrības augstais pieprasījums pēc ērtiem finanšu pakalpojumiem un preču aprites iespējām klātienē, pretēji kopējai tendencei slēgt dažāda veida pakalpojumu sniegšanas vietas.

 

Uzņēmums šobrīd attīstījis lielāko un pieejamāko aprites ekonomikas tirdzniecības tīklu Latvijā Banknote ar vairāk nekā 90 klātienes filiālēm.

 

"Laikā, kad uzņēmumu vidū vērojama strauja biznesa digitalizācija, pārejot uz dažādu pakalpojumu sniegšanu tikai tiešsaistē, mēs redzam, ka pieprasījums pēc klātienes pakalpojumiem joprojām saglabājas augsts, īpaši Latvijas reģionos, kur kopumā daudzveidīgu pakalpojumu pieejamība ir limitēta. Iedzīvotāji aktīvi izmanto iespēju saņemt pakalpojumus pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai. Šobrīd Latvijā ir vairāk nekā 90 Banknote finanšu pakalpojumu sniegšanas un preču tirdzniecības punkti ar plašu pārstāvniecību tieši reģionos un mazpilsētās, un atsevišķās vietās mūsu filiāles ir vienīgais vai viens no nedaudziem elektropreču, juvelierizstrādājumu tirgotājiem, kā arī vienlaicīgi – finanšu iestāde," skaidro DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš.

 

Viņš papildina, ka pērn filiāļu tīkla attīstībā un pilnveidē investēti vairāk nekā 127 000 eiro, nodrošinot modernas tirdzniecības un pakalpojumu saņemšanas vietas, kas nereti mazāk apdzīvotās vietās pilda arī sociālo funkciju. Pērn paplašinātas filiāles Ludzā, Preiļos, Jelgavā, Olainē un Salaspilī, nodrošinot arī plašāku preču sortimentu, kas katrā no filiālēm veido ap 1000 precēm. Tāpat filiālēs regulāri tiek veikti uzlabošanas un rekonstrukcijas darbi, un arī šogad plānots veikt modernizēšanas darbus vairākās filiālēs.

 

Aprites ekonomikas tirdzniecības punktos dominē tādas preces kā juvelierizstrādājumi, viedtālruņi, portatīvie datori, darba instrumenti, audio un video tehnika, sporta inventārs, pulksteņi, mākslas un interjera priekšmeti un citas preces. Iegādājoties pārbaudītas lietas ar garantiju otrreizējā tirgū, tiek taupīti gan finanšu, gan dabas resursi.

 

"Lai arī viena no mūsu uzņēmuma stratēģiskajām prioritātēm ir biznesa digitalizācija, mēs mērķtiecīgi attīstām abus virzienus – gan tiešsaistes, gan klātienes pakalpojumus, nodrošinot iedzīvotājiem pēc iespējas saprotamākus pakalpojuma saņemšanas veidus. Mūsu nemainīgā prioritāte ir nodrošināt plašu filiāļu pārklājumu visos valsts reģionos, kamēr dažādi pakalpojumu sniedzēji turpina aiziet no Latvijas pilsētām. Mums ir svarīgi, lai sabiedrībā nerodas finanšu atstumtības riski, tādēļ arī turpmāk mērķtiecīgi attīstīsim gan filiāles Rīgā un reģionos, gan arī pakalpojumu pieejamību online vidē," uzsver D. Ādmīdiņš.

 

Par DelfinGroup

 

DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. DelfinGroup vairāk nekā 300 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400 000. DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstama Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. 2022. gadā uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 67,4 miljonus eiro, EBITDA bija 13,1 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem sasniedza 7,3 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

 

Papildu informācija:
Linda Eltermane,
AS DelfinGroup sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālrunis: +371 28700457
E-pasts: [email protected]

Uz visiem jaunumiem