Uz visiem jaunumiem

Investīciju izpētes uzņēmums Enlight Research publicējis pārskatu par DelfinGroup

announcements_img

"Mēs uzskatām, ka DelfinGroup ir ekonomiskā priekšrocība (economic moat), kas nodrošina ilgtspējīgu kapitāla atdevi (ROE) un dividenžu ienesīgumu," teikts investīciju izpētes uzņēmuma Enlight Research publicētajā pārskatā par DelfinGroup. 2022. gada 3. novembrī publicētais analītiskais ziņojums ir vērtīgs rīks uzņēmuma analīzei, izvērtējot ieguldījumu iespējas. Pārskatā DelfinGroup tiek raksturots kā ilgtspējīgs, peļņu nesošs uzņēmums, savukārt uzņēmuma akcijas novērtētas ar labu izaugsmes potenciālu.

 

Aldis Umblejs, DelfinGroup finanšu direktors un valdes loceklis: "Mums ir gandarījums, ka investīciju izpētes profesionāļi no Enlight Reserch augsti novērtējuši gan mūsu esošo biznesa modeli, gan arī akcijas izaugsmes potenciālu. Uzskatu, ka Enlight Research brīvi pieejamais pētījums par DelfinGroup sniegs vēl lielāku caurskatāmību komunikācijā ar esošajiem un potenciālajiem investoriem par mūsu aktivitātēm, rezultātiem un nākotnes plāniem."

 

Enlight Research veidotajā pārskatā investori var iepazīties ar DelfinGroup biznesa modeļa analīzi un uzņēmuma nākotnes izaugsmes aplēsēm, pamatojoties uz publiski pieejamiem datiem. Investoriem tas dod iespēju iegūt profesionāļu veiktu, pilnvērtīgu uzņēmuma analīzi vienuviet. Enlight Research ziņojums angļu valodā ir pieejams šeit.

 

Atruna.

 

Enlight Research pārskats ir sagatavots tikai informatīviem nolūkiem, balstoties uz publiski pieejamo informāciju, un tas nav uzskatāms par ieteikumu pirkt vai pārdot uzņēmuma akcijas. Atbildību par investīciju lēmumiem uzņemas investori. Pārskats sagatavots pēc DelfinGroup pasūtījuma.

 

Par Enlight Research

 

Enlight Research nodrošina augstas kvalitātes pētījumus gan privātajiem, gan institucionālajiem investoriem, publicējot informāciju, ko ikviens var brīvi izmantot, veicot savu ieguldījumu. Viņu vīzija ir radīt godīgu investīciju vidi, kurā visiem ir pieejami augstas kvalitātes pētījumi. Enlight Research panākumi ir redzami Baltijas fondu biržā, kur viņu platformai ir pievienojusies lielākā daļa pazīstamo biržas uzņēmumu, un lasītāju skaits ir no simtiem līdz tūkstošiem.

 

Pieraksties DelfinGroup jaunumiem šeit.

 

Par AS DelfinGroup

 

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. AS DelfinGroup vairāk nekā 300 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400 000. AS DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstama Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. 2022. gada pirmajā pusē uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 53,8 miljonus eiro, EBITDA bija 5,8 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem par dividendēm sasniedza 3,6 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

 

Papildu informācija:

 

Aldis Umblejs,
AS DelfinGroup finanšu direktors
Tālrunis: +371 26189988
E-pasts: [email protected]

Uz visiem jaunumiem