Uz visiem jaunumiem

Vadības komandai pievienojas pieredzējis finanšu tehnoloģiju un inovāciju profesionālis Nauris Bloks

announcements_img

Latvijas finanšu koncerna DelfinGroup vadības komandu stiprinās fintech nozarē pieredzējušais Nauris Bloks, kurš DelfinGroup pievienojas kā inovāciju vadītājs. Turpmāk viņš veicinās fintech tehnoloģiju inovatīvo risinājumu ieviešanu uzņēmumā un piedalīsies DelfinGroup stratēģiskās attīstības veidošanā.

 

DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš: "Delfingroup Latvijā un Baltijā ir iemantojis inovatīva finanšu pakalpojumu sniedzēja reputāciju. Lai turpinātu attīstīt vienkāršus, klientiem pielāgotus un uz tehnoloģijām balstītus finanšu pakalpojumus, mēs mērķtiecīgi papildinām uzņēmuma vadības komandu ar spēcīgiem nozares profesionāļiem. Naura Bloka pievienošanās mūsu komandai ir liels ieguvums gan uzņēmumam, gan akcionāriem. Uzskatu, ka viņa zināšanas un pieredze veicinās arvien ambiciozāku DelfinGroup biznesa attīstības mērķu sasniegšanu."

 

Sešus gadus Nauris ir strādājis fintech nozares uzņēmumā TWINO, kurā ir vadījis IT atbalsta, infrastruktūras un izstrādes komandas. Pēdējos četrus gadus viņš ieņēma IT vadītāja (CTO) amatu, atbildot par IT jomu visās uzņēmuma darbības valstīs, IT stratēģiju, inovācijām, IT komandām un dažādiem attīstības projektiem. Naura vadībā tika ieviestas jaunas kreditēšanas, AML, grāmatvedības, investīciju un citas sistēmas, pārnesta IT infrastruktūra uz mākoņpakalpojumiem, optimizēta un efektivizēta IT pārvaldība, kā arī realizēti vairāki attīstības projekti.

 

Pirms tam Nauris astoņus gadus ieņēmis dažādus administratīvos amatus un bija galvenais projektu vadītājs inteliģento transportlīdzekļu ieviešanas projektā Rīgas satiksmē.

 

Naurim ir iegūta E-biznesa un e-komercijas speciālista kvalifikācija Latvijas Universitātē. Papildus ir iegūts Datu valsts inspekcijas datu aizsardzības speciālista sertifikāts. Nauris ir Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta valdes un padomes loceklis un International Institute of Business Analysis sertificēts biznesa analītiķis.

 

DelfinGroup inovāciju vadītājs Nauris Bloks: "Esmu priecīgs pievienoties DelfinGroup, kas jau līdz šim uzrādījis stabilu izaugsmi daudzu gadu garumā, piedāvājot klientiem mūsdienīgus un ērtus finanšu pakalpojumus un kļūstot par būtisku finanšu pakalpojumu nodrošinātāju Latvijā. Esmu pārliecināts, ka, apvienojot DelfinGroup komandas zināšanas, resursus ar manu pieredzi un kompetenci, mēs spēsim paātrināt uzņēmuma attīstību, ieviešot jaunus tehnoloģiskus un inovatīvus risinājumus atbilstoši mūsdienu tendencēm un iespējām. Redzu lielu potenciālu veiksmīgi pielietot mākoņpakalpojumus, procesu automatizāciju un mākslīgo intelektu, plašāk attīstīt mašīnmācīšanos, lielo datu izmantošanu un datu inženieriju, kā arī eksperimentēt ar paplašinātās realitātes un decentralizēto sistēmu tehnoloģijām. Tādejādi varēsim vēl vairāk veicināt finanšu pakalpojumu attīstību, pieejamību un piedāvājumu, kā arī aprites ekonomikas un zaļās domāšanas popularizēšanu."

 

Par AS DelfinGroup

 

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. AS DelfinGroup vairāk nekā 300 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400 000. AS DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstama Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. 2022. gada pirmajā pusē uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 53,8 miljonus eiro, EBITDA bija 5,8 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem par dividendēm sasniedza 3,6 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

 

Papildu informācija:

 

Linda Eltermane,
AS DelfinGroup sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālrunis: +371 28700457
E-pasts: [email protected]

Uz visiem jaunumiem