Uz visiem jaunumiem

AS DelfinGroup iegūst Ģimenei draudzīgas darbavietas statusu

announcements_img

Sabiedrības integrācijas fonds ir novērtējis AS DelfinGroupĢimenei draudzīgu darbavietu, kam interešu centrā ir cilvēks un viņa vajadzības. Šīs vērtības ir ilgtermiņa fokuss visās uzņēmuma darbības jomās - kā personāla attīstībā tā biznesa veidošanā un sociālajā atbildībā.

 

“Saņemtais novērtējums ir nozīmīgs AS DelfinGroup, jo objektīvi apliecina, ka savā darbībā orientējamies uz sabiedrībai svarīgiem vērtību vektoriem. Darbinieku labbūtība, harmonisks privātās dzīves un darba balanss ir svarīgi stūrakmeņi AS DelfinGroup personāla politikas veidošanā, tāpat kā vienlīdzīgu iespēju veicināšana un ilgtspējīgas, iekļaujošas sabiedrības veidošana sociālās atbildības jomā. Arī izstrādājot produktus un pakalpojumus rūpējamies par dažādu sociālo grupu interešu ievērošanu, kā arī veicinām aprites ekonomikas īstenošanu. Tas viss veido mūsu identitāti,” skaidro AS DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš.

 

Sabiedrības integrācijas fonda sagatavots apsveikuma video statusa Ģimenei draudzīga darbavieta ieguvējiem: https://bit.ly/3EgXezi

 

Covid-19 pandēmija ir izmainījusi cilvēku ieradumus un vajadzības, kam AS DelfinGroup operatīvi īsteno piemērotākos risinājumus. Jau kopš pandēmijas sākuma darbiniekiem ir iespēja strādāt attālināti, saņemot visu nepieciešamo inventāru mājas biroja ierīkošanai. Rūpējoties par darbinieku drošību un emocionālo veselību, uzņēmums pandēmijas laikā arī organizēja informatīvas lekcijas, kurās bija iespēja gūt atbildes no ekspertiem vakcinācijas un labbūtības veicināšanas jautājumos.

 

AS DelfinGroup darbiniekiem, kam to ļauj darba pienākumu specifika, ir iespēja pielāgot darba izpildes formu atbilstoši savam dzīves ritmam, apstākļiem un vērtībām arī pēc ārkārtas situācijas beigām. Tās ir lielākas iespējas izvēlēties sev piemērotāko darba laiku, kas var būt fiksēts vai elastīgs. Attiecībā uz darba vietu ir izvēles iespējas starp darbu birojā vai attālināti, tai skaitā periodiski līdz pat trīs mēnešiem gadā strādājot arī ārpus Latvijas, kā arī hibrīdformā, apvienojot attālinātu un klātienes darbu. Elastīga darba izpildes forma sniedz iespēju darbiniekiem veidot pozitīvāku darba un privātās dzīves līdzsvaru, gūstot piepildījumu vienlaikus abās jomās.

 

Par AS DelfinGroup

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu un mazlietotu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. AS DelfinGroup vairāk nekā 270 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400’000. AS DelfinGroup kopš 2014.gada ir pazīstams Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ik ceturkšņa dividenžu izmaksu. 2021. gadā uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 43 miljonus eiro, EBITDA bija 10,2 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem par dividendēm sasniedza 5,2 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

 

Par iniciatīvu

Iniciatīvas Ģimenei draudzīga darbavieta mērķis ir sekmēt tādas darba vides kultūras attīstību Latvijā, kas ir empātiska, cilvēcīga un saprotoša, vienlaikus piedāvājot instrumentus gan esošās darba vides novērtējumam, gan finansiālu palīdzību dažādu atbalsta pasākumu ieviešanā darbiniekiem.

 

Papildu informācija:

Evita Verveiko,
AS DelfinGroup korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tālrunis: +371 29495507
E-pasts: [email protected]

Uz visiem jaunumiem