Uz visiem jaunumiem

AS DelfinGroup palielina atbalstu senioru iespēju pilnveidošanai

Atbalsts senioriem visā Latvijā ir nozīmīga un pastāvīga AS DelfinGroup sociālā iniciatīva, tādēļ šogad ir palielināts ziedojuma apmērs biedrībai Latvijas Senioru kopienu apvienība (LSKA), lai uzlabotu vairāku aprūpes iestāžu medicīnisko un tehnisko aprīkojumu, kā arī sniegtu iespēju senioriem apgūt mūsdienās nepieciešamās zināšanas un kompetences. Ilggadējās partnerības mērķis ir paaugstināt senioru dzīves kvalitāti un apstākļus, kā arī paplašināt iespējas ilgtermiņā.

 

“Dažāda veida atbalsta sniegšana senioriem visā Latvijā ir nozīmīga AS DelfinGroup sociālās atbildības sastāvdaļa, jo seniori, īpaši reģionos dzīvojošie, ir viena no mazāk aizsargātajām sabiedrības grupām un tai īpaši nepieciešams atbalsts. Mūsu korporatīvās sociālās atbildības politika balstās pārliecībā par vienlīdzīgu iespēju nodrošināšanu, un AS DelfinGroup ilgtermiņā aktīvi piedalās ilgtspējīgas sabiedrības veidošanā, sniedzot cilvēkiem iespējas un veicinot iekļaušanu, dažādību, vienlīdzību un labklājību,” skaidro AS DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš.

 

AS DelfinGroup ziedojums sniegs iespēju LSKA īstenot vairākas senioriem būtiskas aktivitātes dažādās pilsētās visā Latvijā – līdzekļi tiks izmantoti sociālā atbalsta pasākumiem, senioru izglītošanai, socializēšanās iespēju radīšanai, kā arī biedrības darbības nodrošināšanai un senioru interešu aizstāvības iespēju stiprināšanai. Pagājušajā gadā pateicoties finanšu koncerna atbalstam sociālās aprūpes iestādes 15 Latvijas pilsētās tika pie dažādiem senioriem nepieciešamiem tehniskajiem palīglīdzekļiem un medicīniskā aprīkojuma. Tika iegādātas pārvietošanās palīgierīces - ratiņkrēsli, kruķi, rāmji un citi, kā arī skābekļa aparāts, matrači, higiēnas preces un cits inventārs. Šogad vēl 12 centriem dažādos Latvijas reģionos būs iespēja iegādāties nepieciešamo medicīnisko aprīkojumu un palīglīdzekļus, kā arī trīs iestādēm veikt labiekārtošanas darbus, uzlabojot ikdienas sadzīves kvalitāti un iespējas.

 

Senioru zināšanu un kompetenču paaugstināšanai visa gada garumā ieplānotas gan apmācības finanšu un mediju pratībā un informācijas tehnoloģijās, gan arī noderīgu izglītojošu materiālu izstrāde par šīm tēmām. Iepriekš īstenotās līdzīgās izglītojošās aktivitātes guvušas plašu atsaucību un novērtējumu senioru vidē, apliecinot to nepieciešamību iekļaujošas sabiedrības veidošanā. LSKA jau sākusi aktīvu darbu pie ieplānoto pasākumu īstenošanu un Finanšu pratības nedēļas 2022 ietvaros marta beigās rīko pirmo semināru senioriem Senioru finanšu pratība, kura laikā tiks stāstīts par šobrīd aktuālu tēmu: Kā nosargāt naudu no krāpniekiem, kā pasargāt savus personas datus.

 

“Ņemot vērā, ka paši esam seniori, ar sirdi un dvēseli izjūtam, cik ļoti šī palīdzība nepieciešama tiem gados vecajiem cilvēkiem, kuriem katru dienu ir vajadzīga kopšana, un kuri paši par sevi vairs parūpēties nespēj. Tādēļ ir liels prieks, ka kopīgiem spēkiem mums izdevies padarīt viņu ikdienu kaut nedaudz vieglāku un priecīgāku. Arī šogad turpināsim apzināt sociālās aprūpes iestādes un piegādāt tām ar AS DelfinGroup atbalstu sarūpēto nepieciešamo medicīnisko aprīkojumu. Patiesi iepriecina, ka ziedotājs ne vien palielinājis ziedojuma apmēru senioru atbalsta programmām, bet uzņēmuma dalībnieki plāno arī paši piedalīties vairāku sociālās aprūpes centru labiekārtošanas darbos,” stāsta LSKA valdes priekšsēdētāja Astrīda Babāne.

 

Par AS DelfinGroup

 

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009.gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu un mazlietotu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. AS DelfinGroup vairāk nekā 270 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400 000. AS DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstama Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

Uz visiem jaunumiem