Uz visiem jaunumiem

AS DelfinGroup turpina sniegt atbalstu Ukrainai ar otro ziedojumu 100 000 eiro apmērā

announcements_img

Ziedojot 100 000 eiro labdarības iniciatīvām Ukrainas atbalstam, AS DelfinGroup aicina arī citus uzņēmumus būt aktīviem un sniegt palīdzību Ukrainas aizstāvjiem un karā cietušajiem. Šajā reizē ziedojumu saņems Bērnu slimnīcas fonds un Uzņēmēji mieram. AS DelfinGroup palīdzības sniegšanā iesaistījās jau pašā kara sākumposmā un kopumā ir ziedojis 200 000 eiro.

 

“Ar katru kara dienu cieš aizvien vairāk cilvēku un Ukrainai aizvien nozīmīgāks ir sabiedroto atbalsts – gan drosmīgajiem cīnītājiem frontē, gan cietušajiem, kas bijuši spiesti doties bēgļu gaitās svešumā. Mēs nevaram tiešā veidā apturēt karadarbību, bet mums ir iespējas palīdzēt un atbalstīt, un tas noteikti ir jādara. AS DelfinGroup jau kara sākumā pieņēma lēmumu sniegt atbalstu Ukrainai, mēs to turpināsim darīt un arī citus uzņēmumus aicinām nepalikt malā un palīdzēt!” AS DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš.

 

No kopējā 100 000 eiro ziedojuma 90 000 eiro tiks novirzīti kustībai Uzņēmēji mieram, kur Latvijas uzņēmēji ir apvienojušies Ukrainas atbalstam cīņā par mieru un brīvību. Šī kustība strādā sadarbībā ar Ziedot.lv, un, pateicoties atbalstītāju ziedojumiem, uz Ukrainu jau ir nosūtītas vairāk nekā 50 kravas ar dažādām nepieciešamām precēm kopumā gandrīz 10 miljonu apmērā. AS DelfinGroup iniciatīvas Uzņēmēji mieram atbalstam jau marta sākumā ziedoja 70 000 eiro.

 

10 000 eiro AS DelfinGroup ziedos Bērnu slimnīcas fondam atbalsta programmai Palīdzi celties! Atbalsts Ukrainas bēgļu ģimenēm, kas piedāvā bēgļu bērniem palīdzību: koordinējot veselības pakalpojumu saņemšanu, kā arī finansiālo atbalstu gadījumos, kad nepieciešami valsts neapmaksāti medicīnas pakalpojumi, transports uz medicīnas iestādi, psiholoģiskā vai sociālā palīdzība, medikamenti vai medicīnas preces.

 

Par AS DelfinGroup

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā aizdevumus privātpersonām, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu un mazlietotu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē.

 

Papildu informācija:

Evita Verveiko,
AS DelfinGroup korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tālrunis: +371 29495507
E-pasts: [email protected]

Uz visiem jaunumiem