Uz visiem jaunumiem

Banknote filiāles saņem atzinīgu vērtējumu konkursā "Latvijas Labākais tirgotājs 2021"

announcements_img

Jau otro gadu pēc kārtas Latvijas finanšu tehnoloģiju uzņēmums AS DelfinGroup piedalījās Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) un Latvijas pašvaldību savienības (LPS) rīkotajā klientu apkalpošanas kvalitātes novērtēšanas konkursā "Latvijas Labākais tirgotājs". Konkursa ekspertu komisija augsti novērtēja visas četras pieteiktās Banknote lombarda tīkla filiāles.


Šogad LTA eksperti pēc anonīmā klienta principa novērtēja vairākus simtus objektu, tai skaitā arī četras pieteiktās AS DelfinGroup zīmola Banknote filiāles:


  • Banknote filiāle Rīgā, Ieriķu ielā 3 (TC Domina);
  • Banknote filiāle Preiļos, Daugavpils ielā 2;
  • Banknote filiāle Liepājā, M. Ķempes ielā 8;
  • Banknote filiāle Valmierā, Cēsu ielā 11.

Katra no tām saņēma kompetentās konkursa žūrijas atzinīgu vērtējumu - Laureāta goda nosaukumu.


AS DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš: "AS DelfinGroup aktīvi attīsta zīmola Banknote filiāļu tīklu un veido infrastruktūru, lai iedzīvotājiem visā Latvijā būtu ērti un izdevīgi pārdot, kā arī iegādāties lietotas un pārbaudītas preces. Filiālēs piedāvājam plašu pakalpojuma klāstu: patēriņa un lombarda aizdevumus, lietotu un mazlietotu preču, t.sk. viedierīču un juvelierizstrādājumu tirdzniecību. Konkursa rezultāti apliecina, galvenokārt, mums pašiem, ka Banknote filiāles, to pieejamība, darbinieku kompetence un atsaucība, kā arī kopējo pakalpojumu un preču klāsta daudzveidība un kvalitāte, ir atzinīgi novērtēta. Paldies kolēģiem, kuri ikdienā nodrošina visaugstāko klientu apkalpošanas līmeni mūsu filiālēs!"


Latvijas Tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Henriks Danusēvičs, raksturojot konkursa "Latvijas Labākais tirgotājs 2021" laureātus, uzsver, ka AS DelfinGroup veikali Banknote turpina nodrošināt augstu kvalitātes līmeni saviem objektiem: "Banknote darbība ārpus Rīgas norāda konkurētspēju. Daudzās pilsētās Banknote ir palikusi kā vienīgais uzņēmums, kas palīdz cilvēkiem grūtākā brīdī izpildīt savas vēlmes."


Savukārt, LTA valdes līdzpriekšsēdētājs Dainis Domiņš ir apmeklējis Banknote filiālēs, kas atrodas gan Rīgā, gan arī citās Latvijas pilsētās. "Patīkami pārsteidza Banknote, kas atrodas tirdzniecības centrā Domina Shopping. Jāuzsver, ka šajā veikalā ir lieliski izveidota vizuālā reklāma. Tāpat ir jāizceļ veikala apgaismojums, preču izkārtojums, pieejamība un asortiments, kas bija viens no lielākajiem, kāds pieejams visos citos Banknote veikalos. Vēlos akcentēt, ka rajonu veikalos pārdevējas izceļas ar laipnību un sirsnīgu attieksmi pret pircējiem. Pārdevēji šajos veikalos ir izglītoti un kompetenti, jo var atbildēt pat uz āķīgiem pircēju jautājumiem," viņš dalās ar novērojumiem.


Jāmin, ka tirdzniecības centra Domina Shopping Banknote veikalā ir īstenots jaunais zīmola filiāļu koncepts. Tā mērķis ir izveidot daudzfunkcionālu preču un pakalpojumu aprites punktu, kurā iedzīvotāji var gan iegādāties jaunas un lietotas augstas klases pārbaudītas viedierīces, gan arī pārdot dažādas lietotas preces. Tāpat veikalā ir iespējams saņemt dažādus finanšu pakalpojumus, piemēram, pieteikties patēriņa aizdevumam vai veikt pirkumus uz nomaksu.


AS DelfinGroup biznesa ilgtspējīgas attīstības mērķis ir veicināt aprites ekonomiku, t.i. resursu un preču atkārtotu izmantošanu. Lombardu tīkls Banknote ir kļuvis par vienu no vadošajām lietotu un pārbaudītu preču tirdzniecības platformām Latvijā, kas iedzīvotājiem visā valstī palīdz ērti un izdevīgi apmainīties ar lietām. Atkārtota preču izmantošana ir ļoti efektīvs veids, kā mazināt nevajadzīgu patēriņu un pārmērīgu dabas resursu izmantošanu, kā arī palīdz cilvēkiem ietaupīt un efektīvāk rīkoties ar saviem finanšu līdzekļiem.


Konkursa "Latvijas Labākais Tirgotājs" mērķis ir sekmēt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, motivējot personāla individuālo ieguldījumu. Tas ir nekomerciāls un atklāts – tajā var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē. Konkursu rīko sabiedriskas organizācijas: Latvijas Tirgotāju asociācija un Latvijas Pašvaldību savienība.


Par AS DelfinGroup

 

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu un mazlietotu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. AS DelfinGroup vairāk nekā 300 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400’000. AS DelfinGroup kopš 2014.gada ir pazīstams Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ik ceturkšņa dividenžu izmaksu. 2021. gadā uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 43 miljonus eiro, EBITDA bija 10,2 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem par dividendēm sasniedza 5,2 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

 


Papildu informācija:

Linda Eltermane,

AS DelfinGroup Sabiedrisko attiecību vadītāja

Tālr.: +371 28700457

E-pasts: [email protected]

Uz visiem jaunumiem