Uz visiem jaunumiem

DelfinGroup turpina sniegt atbalstu Ukrainai un ziedo 50 000 eiro biedrībai TEV

announcements_img

Kopš kara sākuma, 2022. gada februārī, DelfinGroup aktīvi atbalsta Ukrainu – gan tās aizstāvjus, gan valsts iedzīvotājus, kuri cieta karā vai bija spiesti doties bēgļu gaitās. Uzņēmums ir ziedojis Bērnu slimnīcas fondam, fondam Uzņēmēji mieram un tagad arī biedrībai TEV. Kopējā ziedojumu summa ir 250 000 eiro. Līdz gada beigām biedrība TEV ik mēnesi saņems ziedojumu 10 000 eiro apmērā, lai operatīvi sarūpētu un nogādātu valsts aizstāvjiem un iedzīvotājiem nepieciešamās lietas Ukrainas austrumos.

 

DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš skaidro: "Ir pagājis vairāk nekā pusgads kopš kara sākuma. Miljoniem Ukrainas iedzīvotāju ir cietuši no prātam neaptveramās agresijas un uzskatām, ka ir jārīkojas. Mēs, DelfinGroup, jau kara pirmajās dienās pieņēmām lēmumu sniegt atbalstu Ukrainai un to turpināsim darīt. Tagad, kad tuvojas ziema, gan drosmīgajiem cīnītājiem frontē, gan cietušajiem, kuriem jāspēj izdzīvot kara izpostītajās teritorijās, ir ļoti nozīmīgs sabiedroto atbalsts! Aicinām arī citus uzņēmumus palīdzēt un saprast, ka Ukraina cīnās visas Eiropas labā!"

 

Biedrība TEV spēj operatīvi apzināt nepieciešamās palīdzības apjomu un nogādāt to no rokas rokā. Labdarības komandas šoferi, riskējot ar savu dzīvību un drošību, ir gatavi veikt 4000 km garu ceļu un doties tuvu frontes līnijai Ukrainas austrumos ar mērķi atjaunot kara skartās Ukrainas teritorijas, organizēt humānās palīdzības nogādāšanu Ukrainā un atbalstīt valsts aizstāvjus, t.sk., brīvprātīgos latviešus.

 

Kaspars Polis, biedrības TEV biedrs: "Tuvojoties aukstajam laikam, biedrība TEV spēja laicīgi izbraukt uz Ukrainu, lai nogādātu ziemai nepieciešamās lietas uz Ukrainas austrumiem. Mums tas izdevās, pateicoties DelfinGroup ziedojumam. Kopš "ziedojumu bums" ir noplacis, un to apjoms ir strauji samazinājies, mēs koncentrējamies uz konkrētu vajadzību izpildi pēc aizstāvju iepriekš sagatavotiem sarakstiem. Mēs paši pārliecināmies, ka mūsu sarūpētā humanitārā palīdzība nonāk īstajās rokās! "

 

"Mēs Ukrainas aizstāvjiem sarūpējām dronus, planšetdatorus, portatīvos datorus, dažādus elektriskos un iekšdedzes instrumentus, ģeneratorus un elektriskos sildītājus, auto piederumus un, protams, vēl daudz un dažādu mantu, kuras biedrības TEV šoferi šobrīd nogādā frontes tuvumā, lai palīdzība nonāktu maksimāli tuvu. Austrumukrainas plašumos ziemas mēdz būt ļoti bargas, siltums glābs gan karavīru, gan vietējo iedzīvotāju dzīvības, kuri palikuši bez elektrības un apkures," skaidro K. Polis.

 

Par AS DelfinGroup

 

DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. DelfinGroup vairāk nekā 300 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400 000. DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstama Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. 2022. gada pirmajā pusē uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 53,8 miljonus eiro, EBITDA bija 5,8 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem par dividendēm sasniedza 3,6 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

 

Papildu informācija:

 

Linda Eltermane,
AS DelfinGroup sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālrunis: +371 28700457
E-pasts: [email protected]

 

Uz visiem jaunumiem