Uz visiem jaunumiem

DelfinGroup Ziemassvētku priekšvakarā dāvā siltumu daudzbērnu ģimenei

announcements_img

Pateicoties DelfinGroup darbinieku atsaucībai, gada sirsnīgāko svētku priekšvakarā kāda vientuļā māmiņa un viņas četri bērni šos un vēl daudzus svētkus pavadīs siltumā, jo darbinieku Ziemassvētku dāvanām iecerētā budžeta daļa tika ziedota apkures iespēju nodrošināšanai ar pieaugušo dzīves dārdzību skartai daudzbērnu ģimenei.

 

Uzņēmuma darbinieki tika iesaistīti lēmumā par Ziemassvētku dāvanu budžeta izlietojumu, un pateicoties viņu atsaucībai un sirds siltumam, tika pieņemts lēmums daļu no atvēlētā budžeta novirzīt darbinieku dāvanu sarūpēšanai, bet daļu – ziedot ģimenei no Vaiņodes, Dienvidkurzemes novadā, kuri nesen ir zaudējuši vīru un tēvu. Par saziedotajiem līdzekļiem ģimenei tika uzbūvēta krāsns, kura kalpos ilgus gadus.

 

"Vēlos pateikt lielu paldies par krāsniņu un plīti, par siltumu, kas tagad ir mūsu mājās! Mums tas tiešām bija pārsteigums, un esmu no sirds pateicīga, ka ir cilvēki, kam rūp ģimenes, kuri ir gatavi nepadoties un palīdzēt. DelfinGroup komandai novēlu spēku un izturību arī turpmāk atbalstīt ģimenes un ienest prieku katrā sirsniņā!" pateicību neslēpj daudzbērnu māte Kristīne Andiņa.

 

Jāmin, ka arī dāvanas darbiniekiem tika radītas ar pievienoto vērtību – tās ar mīlestību gatavoja biedrības Svētā Ģimenes Māja seniori. Viņi ar īpašu gādību gan cepa piparkūkas, gan saiņoja skaistās dāvanu kastēs.

 

"Ar īpašu sirsnību un pateicību mūsu apvienības Svētās Ģimenes Māja dāmas sagatavoja Ziemassvētku gardumus DelfinGroup komandai un partneriem. Jau vairākus gadus uzņēmums atbalsta Latvijas Senioru kopienu apvienības organizācijas. Ar DelfinGroup atbalstu varējām apmeklēt Latvijas skaistās vietas, tikties ar senioriem un baudīt koncertus jaunajās koncertzālēs, kā arī palīdzēt senioriem pansionātos un sociālo dienestu centros. Milzīgs un no visas sirds – paldies! Katrs atbalsts ir miljona vērts!" skaidro biedrības senioru pārstāve Lilita Kalnāja.

 

DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš: "Ziemassvētki ir īpašs laiks, kad vēlme kādu iepriecināt un radīt svētku burvību, dubultojas. Mēs visi saprotam, ka daudzas ģimenes šobrīd saskaras ar pieaugušo dzīves dārdzību. Mūsu uzņēmuma komanda vēlējās dāvāt Ziemassvētku brīnumu un sniegt palīdzīgu roku kādam, kam tas ir nepieciešams – daudzbērnu ģimene no Dienvidkurzemes ir piedzīvojusi traģēdiju, kas viņus smagi ietekmēja ne tikai emocionāli, bet arī finansiāli. Esmu gandarīts, ka ar DelfinGroup darbinieku palīdzību ģimene šos svētkus pavadīs siltumā un ar dāvanām, ko mums izdevās sagādāt, izlasot bērnu vēstules Ziemassvētku vecītim. Es no visas sirds aicinu arī citus uzņēmējus atbalstīt grūtībās nonākušos cilvēkus un mūsu sabiedrības sociāli mazaizsargātas personas!"

 

Par DelfinGroup

 

DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. DelfinGroup vairāk nekā 300 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400 000. DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstama Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. 2022. gada pirmajos deviņos mēnešos uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 59,7 miljonus eiro, EBITDA bija 9,3 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem sasniedza 5,4 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

 

Papildu informācija:
Linda Eltermane,
AS DelfinGroup sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālrunis: +371 28700457
E-pasts: [email protected]

Uz visiem jaunumiem