Uz visiem jaunumiem

Jēkabpilī atklāta Banknote jaunā koncepta filiāle

announcements_img

Turpinot attīstīt un pilnveidot aprites ekonomikas tirdzniecības tīklu Banknote, Jēkabpilī atvērts jaunā koncepta veikals, pārejot uz jaunām un plašākām telpām. Jaunais Banknote veikals atrodas Brīvības ielā 146, pie Vecpilsētas laukuma. 

 

Telpu uzlabošana un paplašināšana ir daļa no Banknote filiāļu attīstības projekta, klientiem piedāvājot jaunus aprites ekonomikas koncepta veikalus dažādās vietās Latvijā. Veikala telpas būtiski atšķiras dizainā, apdarē un iekārtojumā.  

 

"Ņemot vērā sabiedrības augsto pieprasījumu pēc ērtiem finanšu pakalpojumiem un preču aprites iespējām klātienē, mēs turpinām investēt Banknote filiāļu tīkla pilnveidē. Klientiem tiek nodrošinātas modernas tirdzniecības un pakalpojumu saņemšanas vietas, tostarp, paplašinot un veicot uzlabošanas darbus Jēkabpils filiālē. Jaunās telpas atrodas dažu soļu attālumā no iepriekšējās vietas, taču būtiski atšķiras ar savu dizainu un trīs reizes lielāku platību, ļaujot nodrošināt plašāku preču piedāvājumu vienuviet, kā arī pieejamību cilvēkiem ar kustību traucējumiem," skaidro DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš.  

 

Banknote filiāle Jēkabpilī ir atvērta kopš 2010. gada. Iedzīvotāji aktīvi izmanto iespēju iegādāties lietotas un jaunas preces ar garantiju, izdevīgi pārdot vairs sev nevajadzīgas, taču darba kārtībā esošas lietas, kā arī saņemt finanšu pakalpojumus.  

 

D. Ādmīdiņš papildina, ka jaunajās telpās Jēkabpils iedzīvotajiem plašā sortimentā būs pieejama elektronika, datori, mobilie telefoni, instrumenti, sadzīves tehnika, kā arī jauni un atjaunoti juvelierizstrādājumi.  

 

"Mēs redzam, ka iedzīvotāji aktīvi izmanto iespēju saņemt pakalpojumus pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai, tādēļ Banknote filiāļu attīstība ir viena no mūsu prioritātēm. Šobrīd Latvijā ir vairāk nekā 90 Banknote veikali ar plašu pārstāvniecību tieši reģionos, turklāt atsevišķās vietās mūsu filiāles ir vienīgais vai viens no nedaudziem elektropreču, juvelierizstrādājumu tirgotājiem, kā arī vienlaicīgi – finanšu pakalpojumu sniegšanas punkts. Līdz ar plašo filiāļu pārklājumu pastarpināti veicinām arī aprites ekonomikas principu attīstību, mudinot iedzīvotājus izdarīt ilgtspējīgas izvēles, paildzinot preču dzīves ciklu un atbalstot otrreizēju preču izmatošanu," papildina D. Ādmīdiņš.  

 

Par DelfinGroup 

DelfinGroup ir licencēts Latvijas fintech uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada. DelfinGroup pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstams Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. DelfinGroup ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums saņēmis Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta balvas "Ilgtspējas indekss 2023" zelta kategorijas godalgu. 

 

Papildu informācija: 

Linda Eltermane, 
AS DelfinGroup sabiedrisko attiecību vadītāja 
Tālrunis: +371 28700457 
E-pasts: [email protected] 

Uz visiem jaunumiem