Uz visiem jaunumiem

Rīgā atklāts lielākais Banknote XL veikals

announcements_img

Ar mērķi nodrošināt iedzīvotājiem vēl lielāku lietotu, pārbaudītu preču klāstu vienuviet, kā arī motivējot iedzīvotājus pievērsties aprites ekonomikas principiem, Rīgā, Imantā, Jūrmalas gatvē 30, atklāts lielākais Banknote XL veikals 300 m2 platībā. Veikalā ieguldītās investīcijas pārsniedz 50 000 eiro, uz vietas nodrošinot iespēju iegādāties vairāk nekā 4500 jaunas un mazlietotas preces, kā arī izdevīgi pārdot lietas, kuras vairs netiek izmantotas mājsaimniecībā.

 

Banknote XL ir ne tikai lielākais šāda koncepta veikals Latvijā, bet arī Baltijas valstīs, un kā norāda DelfinGroup piederošā Banknote pārstāvji, šobrīd ir sakrituši vairāki faktori, kas mudina pārskatīt mūsu paradumus un citādi paskatīties uz mazlietotām, bet izcilā darba kārtībā esošajām precēm.

 

"DelfinGroup jau daudzus gadus piedāvā saviem klientiem vienkāršus un saprotamus finanšu pakalpojumus, kā arī veiksmīgi darbojas lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecībā un apritē. Mēs redzam, ka klienti novērtē kvalitatīvas, profesionāļu pārbaudītas preces, tāpēc mēs turpinām zīmola Banknote stratēģisko attīstību, un lielākā Banknote XL izveide ir tam loģisks solis. Jau šobrīd Banknote tīklā ir vairāk nekā 90 filiāles visā Latvijā, kā arī internetveikals ar vairāk nekā 45 000 precēm vienuviet. Mēs saviem klientiem piedāvājam preces, kuras ir pārbaudījuši mūsu eksperti un kuriem tiek nodrošināta garantija līdz pat 2 gadiem," skaidro DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš.

 

Jaunatvērtajā Banknote XL veikalā ir piedāvāta plaša pārbaudītu preču izvēle – par pieejamām cenām iespējams iegādāties juvelierizstrādājumus, viedtālruņus, sadzīves tehniku, portatīvos datorus, darba instrumentus, audio un video tehniku, sporta inventāru, pulksteņus, interjera priekšmetus un citas preces. Minētās preces var gan iegādāties, gan uz vietas pārdot, tā atbrīvojot mājās vietu un nopelnot papildu līdzekļus.

 

Kā liecina uzņēmuma veiktā aptauja*, 66% Latvijas iedzīvotāju mājās glabā nokalpojušas lietas ar doma, ka reiz tās vēl izmantos, taču pēc kāda laika tās joprojām turpina krāt putekļus. "Aprites ekonomikas princips runā par maksimālu preces vērtības izmantošanu, turklāt nododot to atkārtotā apritē, varam arī gūt finansiālu labumu. Līdz ar Banknote XL atvēršanu mēs nostiprinām sabiedrībā ideju par otrreizēju preču izmantošanu kā ilgtspējīgu alternatīvu, vienlaikus aicinot mainīt cilvēku domāšanas veidu par lietotām precēm un kopīgiem spēkiem mazinot savu oglekļa pēdas nospiedumu," papildina D. Ādmīdiņš.

 

*Aptauju 2023.gada februārī veica DelfinGroup, sadarbojoties ar pētījumu aģentūru Norstat Latvija. Tajā piedalījās 1008 respondenti no visas Latvijas.

 

Par DelfinGroup

 

DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. DelfinGroup vairāk nekā 300 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400 000. DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstama Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. 2022. gadā uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 67,4 miljonus eiro, EBITDA bija 13,1 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem sasniedza 7,3 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

 

Papildu informācija:
Linda Eltermane,
AS DelfinGroup sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālrunis: +371 28700457
E-pasts: [email protected]

Uz visiem jaunumiem